Webové riešenia

Webstránky už dnes vytvorí ktokoľvek. My rozbiehame našim klientom biznis. Vaša webstránka/portál musí byť vyhľadatelná v prehliadačoch na popredných miestach! Máme za sebou 80+ úspešných projektov a spokojných klientov. Vytvoríme Vám od jednoduchých (na oko) webových rezentácií Vašej firmy až po zložité a komplexné portály. Nami vytvorené webstránky navštevuje denne 200.000-500.000 užívateľov. Slušné, nie? ;)

Icon: 

Webdesign

Internetová stránka musí upútať aj vizuálnou úpravou. Grafický návrh webu vytvoríme na základe Vašich požiadaviek. Pútavé grafické koncepty a multimediálne flash animácie sú základom atraktívneho dizajnu na www stránke. Výsledkom bude príťažlivý web pre Vašich zákazníkov.

Prístupnosť webových stránok

Sú vaše webové stránky prístupné VŠETKÝM návštevníkom?

Prístupnosť (accesibility) webových stránok úzko súvisí s ich použiteľnosťou – najmä vo vzťahu k znevýhodneným užívateľom internetu. Cieľom snahy o prístupnosť webu je odbúrať akékoľvek bariéry, ktoré by mohli prekážať návštevníkom pri používaní obsahu a funkcií webových stránok. A to bez ohľadu na to z akého zariadenia (mobil, tablet...) užívateľ k webovým stránkam pristupuje, či je zrakovo (alebo inak) hendikepovaný, či má dostatočné znalosti atď.

Použiteľnosť webových stránok

Len použiteľný web alebo e-shop vám môže zarábať

Výborná použiteľnosť (usability) je typickou vlastnosťou každého úspešného webu alebo internetového obchodu.

Sú vaše webové stránky použiteľné?

User interface (UI) – dizajn užívateľského prostredia

Navrhujeme užívateľské prostredie (UI) webových stránok a mobilných aplikácií s maximálnym dôrazom na jednoduché a ľahké ovládanie.

Kvalitné užívateľské prostredie = spokojní užívatelia

CRM systémy - systémy pre riadenie vzťahov so zákazníkmi

CRM (Customer Relationship Management) systém je softvérový nástroj (program) vytvorený a používaný na zákaznícky servis, správu predaja a marketingových aktivít či iných firemných procesov. CRM systémy už dávno nie sú výsadou veľkých podnikov a nadnárodných spoločností, ale prenikajú aj medzi stredné a menšie firmy a živnostníkov.

Výhody používania CRM systému

CMS systémy

CMS systémy – pre jednoduchú a efektívnu správu obsahu

CMS systémy (content management system) sú známe predovšetkým ako redakčné resp. publikačné systémy slúžiace na správu obsahu webových stránok. Medzi najznámejšie CMS patria WordPress, Joomla! a Drupal. My sa špecializujeme predovšetkým na redakčný systém Drupal.

Výhody CMS systému Drupal

Tvorba webových stránok

Vytvárame webové stránky ktoré zarábajú

Ponúkame kompletné riešenia pre váš e-shop alebo webové stránky. Od prvotného nápadu až po spustenie do prevádzky a marketingovú podporu.

Tvorba webových stránok na mieru:

  • internetové obchody,
  • jednoproduktové e-shopy,
  • blogy a online magazíny,
  • komunitné weby a internetové fóra,
  • podporné weby a microsites,
  • osobné weby a prezentácie,
  • špecifické a náročné webové projekty,
  • iné webové aplikácie...

Skôr ako vám navrhneme a vytvoríme webové stránky

Intranetové riešenia

Firemný intranet – ďalší krok k zvýšeniu produktivity práce

Intranet je počítačová sieť dostupná len určenej skupine užívateľov – napríklad pracovníkom vašej firmy. V podstate funguje ako privátny, „súkromný“ internet uzavretý pred neoprávnenými prístupmi. Ak nepožadujete prepojenie s globálnym internetom, nepotrebujete ani internetové pripojenie – stačí vzájomné prepojenie vlastných počítačov (v rámci firmy), pričom jeden z nich je použitý ako server. Intranet možno plnohodnotne využívať ako základ interného informačného systému.

Responzívne webové stránky a aplikácie

Responzívny web design – od návrhu až po finálnu realizáciu

Stále viac užívateľov surfuje po internete a nakupuje online zo svojich mobilov a tabletov. Mobilní užívatelia internetu sa stali aj na Slovensku významnou cieľovou skupinou. Je na nich váš web pripravený?

Výhody responzívneho webu alebo e-shopu:

Analýzy a konzultácie k webovým stránkam

Analýza a konzultácie – prvý krok k úspešnému webu

S akým cieľom plánujete nový web (alebo redesign existujúceho webu)? Aké technológie, prvky a funkcie bude potrebné implementovať? Kto je cieľová skupina – kto bude čítať váš obsah, kto bude u vás nakupovať služby alebo produkty? Aká je situácia a konkurencia v danom segmente trhu? Aké sú dosiahnuteľné ciele? Ako ich naplniť? V rámci analýz a konzultácií nájdeme k týmto otázkam tie správne odpovede.

Individuálny prístup je u nás samozrejmosťou

Webformulár